Марні потуги. Вест Гем із Ярмоленком безсоромно залишає Кубок Англійської Ліги. ВІДЕО

Мінус один турнір для лондонців

Андрій Ярмоленко став головним героєм Вест Гема у поєдинку 1/16 Кубка Англійської Ліги проти Халл Сіті. Українець відзначився 2 голами і 2 асистами, отримавши нагороду найкращому гравцеві раунду. Тому не дивно, що Девід Моєс довірив йому місце у старті на поєдинок 1/8 з Евертоном.

Матч розпочався із неприємностей для гостей із Лондона. Вже на 11 хвилині Калверт-Льюїн реалізував вихід віч-на-віч з Рандольфом – 1:0.

Міг за Молотобойців на 28 хвилині відповісти Лансіні, але атакувальний півзахсник не дотягнувся до м’яча після класного закидання від Ярмоленка.

Початок другого тайму для Молотобойців виявився обнадійливим. Снодграсс після скидання від Андерсона ударом з-за меж штрафного майданчика поцілив у дальній верхній кут воріт Евертона – 1:1.

Проте, рівність трималася недовго. Вже на 56 хвилині господарі повернули собі перевагу. Рішарлісон наважився на удар здалеку, м’яч після рикошету від Райса полетів у протихід Рандольфу – 2:1.

Свою перевагу Іриски довели до логічного результату на табло на 78 хвилині. Івобі з меж штрафного майданчика пробив у стійку воріт, а Калверт-Льюїн був першим на добиванні – 3:1.

Завершив приниження оборони лондонців той же Калверт-Льюїн. Форвард реалізував ще один свій вихід віч-на-віч, довівши рахунок до розгромного – 4:1.

Вест Гем безславно вилітає з Кубка Англійської Ліги. Команда Карло Анчелотті рухається у чвертьфінал.