Марнотратство Грізманна і незарахований гол Нідерландів. Перша збірна вилітає з Євро. ВІДЕО

ТОПматч у другому турі групового етапу Чемпіонату Європи в квартеті D – Франція грала з Нідерландами.

Уже на першій хвилині нідерландці мали чудову нагоду. Фрімпонг прорвався до штрафного майданчика і пробивав у дальній кут, але Меньян був на місці.

Французи на 4-й хвилині відповіли дальнім пострілом Грізманна під поперечку, але голкіпер суперників Вербрюгген перевів м'яч на кутовий.

На 14-й хвилині Ле Бльо змарнували одразу дві нагоди. Спочатку Рабйо прорвався до лінії воротарської зони і вирішив не пробивати, а викотити на порожній кут Грізманну, але той не влучив по м'ячу.

За декілька секунд Грізманн отримав передачу вже від Канте у штрафному майданчику Нідерландів і в дотик завдав удару, але цього разу зірка Атлетика не влучив у площину воріт – м'яч пройшов у лічених сантиметрах поруч зі стійкою.

Підопічні Кумана відповіли дальнім ударом Гакпо точно в кут воріт, але Меньян знову зіграв надійно і парирував цей постріл.

Усередині тайму Тюрам вибігав віч-на-віч із Вербрюгген, але пробив повз ворота.

По перерві французи продовжили тиснути на своїх суперників і на 65-й хвилині змарнували ще одну нагоду. Канте віддав розрізну передачу до воротарської зони на Грізманна, але той з близької відстані не зміг переграти голкіпера.

На 69-й хвилині нідерландці зуміли відправити м'яч у сітку воріт суперника, Чаві Сімонс вдало зіграв на добиванні і завдав удару точно в кут. Однак, цей гол арбітр не зарахував, оскільки в офсайді перебував Думфріс, який заважав Меньяну відбити м'яч.

Після цього команди обмінялися ще декількома атаками але до вирішального удару так і не доходило. Отже, вперше на цьому чемпіонаті Європи поєдинок завершився безгольовою нічиєю – 0:0.

Через цей результат Польща стає першою збірною, яка втрачає будь-які шанси на вихід з плей-оф навіть з третього місця. У поляків 0 очок після двох турів, у Франції з Нідерландами по 4 пункти, а в Австрії 3 бали. А оскільки вони і перемогли Левандовського і Ко в особистій зустірічі, то Польща вже ніяк не може обійти австрійців, згідно з правилами прописаними в регламенті (якщо дві або більше команд в одній групі матимуть однакову кількість очок, то для розподілу місць застосовуватимуться критерії в наступному порядку: Більша кількість очок, здобутих у матчах між цими командами).