Матч із червоним відтінком. Олександрія перестріляла Олімпік

Без очок після перших двох турів до очного матчу підійшли Олександрія і Олімпік. Команда Володимира Шарана на старті програла Шахтарю і Маріуполю. Це явно не те, на що розраховувала команда, яка виступатиме у групі Ліги Європи.

Олександрія почала матч досить активно, у хорошому темпі. Але наслідки больового зіткнення призвели до травми Ксьонза і вимушеної заміни вже на 7-й хвилині матчу.

Далі Олімпік зумів відвести гру від своїх воріт і навіть ближче до середини тайму почав грати із позиції сили. Пасіч створив перший гольовий момент у гостей, але не переграв Паньківа. Одразу ж своїм моментом відповіла Олександрія, але теж без результативного завершення.

Під кінець тайму Олександрія знову увімкнула швидкість. Спочатку удар у дальній кут феноменальним сейвом перервав воротар Олімпіка Бетім. А в наступному моменті голкіпер повноцінно вже не врятував. Бетім відбив м’яч після удару впритул Безбородька, але на добиванні першим встиг Шендрик – 1:0.

Другий тайм почався з моменту Олімпіка. Пасіч після ефектної стінки вийшов під кутом на ворота Олександрії. Але грамотна позиційна гра Паньківа позбавила шансів вінгера Олімпіка. Одразу прийшла відповідь від Олександрії. Протасов нахабно поліз на кількох суперників, і майже на лінії штрафного майданчика його зупинили фолом. Олександрія перейшла на контратакувальну модель. Команда Володимира Шарана дозволяла Олімпіку контролювати м’яч, але за нагоди одразу розганяла свої випади через швидкісні фланги.

Надмірна обережність нашкодила Олександрії. Пасіч віддав ще одну розрізну передачу у цьому матчі і вивів на ударну позицію Матара. Нападник гостей в один дотик покотив м’яч повз голкіпера – 1:1.

Але радість Олімпіка була дуже нетривалою. Практично одразу спочатку Вантух отримав червону картку, а ще за декілька хвилин Безбородько чудовим ударом з напівоберту вивів вперед господарів. 2:1.

За 15 хвилин до кінця матчу вилучили Бухала, і склади зрівнялися. За фол у центрі поля гравець Олександрії отримав другу жовту картку.

У рівних складах Олімпік міг вигризати нічию. Матара вивели на ударну позицію. Але нападник із такої ж ситуації, як і у моменті із забитим м’ячем, не пробив Паньківа. Олександрія втримала переможний рахунок 2:1 і здобула перші три очки у новому сезоні.