Матч привозів. Евертон з Миколенком програє МЮ і вилітає з Кубка Англії. ВІДЕО

В 1/32 фіналу Кубка Англії Манчестер Юнайтед на Олд Траффорд приймав Евертон. Миколенко на цей поєдинок вийшов у основному складі.

Уже на 4-й хвилині Евертон пропустив. Рашфорд прострілив на дальню стійку і Антоні у підкаті переправив м’яч у сітку воріт – 1:0. Такий легкий гол у МЮ вийшов через непорозуміння між Миколенком і Тарковським. Українець, який грав з Антоні, в останній момент кинувся прикривати Фернандеша і сподівався, що Тарковський перебере гравця.

Та за 10 хвилин іриски відігралися і тут головним антигероєм став Де Хеа, який і привіз гол. Мапе прострілював майже з лицьової лінії, м’яч пролетів поміж ніг голкіпера Манчестер Юнайтед і Коуді, який випередив захисників господарів, з декількох сантиметрів добив – 1:1.

Попри пропущений м'яч, манкуніанці усе одно продовжували тиснути, володіти ініціативою і могли забивати ще до перерви. Спочатку віч-на-віч з Пікфордом виходив Марсьяль, але переграти кіпера Евертона він не зумів. А згодом Еріксен пробивав майже з лінії штрафної зони і м'яч пройшов над дев'яткою.

На старті другого тайму Манчестер Юнайтед, за прикладом першої половини зустрічі, доволі швидко забив. І знову допомогли у цьому захисники Евертона. Рашфорд накрутив Коулмена, прострілив до воротарського майданчика і Коуді, намагаючись зіграти в м’яч, зрізав його у власні ворота – 2:1.

На 74-й хвилині гості після швидкої контратаки зуміли забити м'яч у ворота Де Хеа, однак арбітр зустрічі після підказки VAR гол не зарахував – офсайд у Грея, який асистував Калверту-Льюїну.

На 81-й хвилині Френк Лампард пішов у ВА-БАНК і замість Миколенка та Коулмена випустив атакувальних гравців Макніла і Гордона. Проте це не допомогло.

Ще й на заключній хвилині поєдинку суддя призначив пенальті у ворота Евертона – Годфрі звалив у власній штрафній зоні Гарначо. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Рашфорд, розвівши Пікфорда і м’яч по різних кутах – 3:1.

Евертон вилітає з Кубка Англії, а Манчестер Юнайтед рухається далі.