Матч тривав понад 4 години. Дніпро-1 завдяки голу Філіппова переміг Олександрію. ВІДЕО

У 13-му турі УПЛ Дніпро-1 на Дніпро-Арені приймав Олександрію.

(Цей матч через російських загарбників розпочався на 15 хвилин пізніше, бо була повітряна тривога і походу гри сирена ще тричі переривала поєдинок. Сумарно повітряни тривоги тривали понад дві години)

У самому поєдинку гостріше діяли саме дніпряни. Протягом першої половини зустрічі вони п’ять разів завдали ударів по воротах Єрмакова, з них два у площину, але забити їм не вдавалося.

Та вже на 34-й хвилині дніпряни таки вийшли уперед. Піхальонок з лівого флангу навісив на дальню стійку, там Адамюк виграв повітря у захисника Олександрії і скинув головою на Філіппова – нападник з метра спокійно переправив м’яч у порожні ворота – 1:0.

Підопічні Ротаня протягом першого тайму не завдали жодного удару в площину воріт.

У другій половині зустрічі картина гри надто не змінилася і гравці Дніпра-1 продовжили тиснути на ворота суперника і навіть забили на 68-й хвилині, але після перегляду VAR гол скасували.

Олександрія ж намагалися створити свій небезпечний момент, але усе що спромоглися підопічні Ротаня це на дальні удари.

На 90 хвилині міг ставити крапку Гуцуляк. Дев’ятий номер Дніпра-1 пробивав із декількох метрів, але не влучив.

Ще за декілька хвилина Пуріта не реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером.

Тож, Дніпро-1 здобує три очки в матчі з Олександрією і набирає 27 очок.