Мені потрібно знати твою позицію© Сидорчук про зустріч з росіянином одноклубником

Ексгравець Динамо одразу заявив про свою позицію.

Сергій Сидорчук в інтерв'ю ВЗБІРНА розповів про російського одноклубника по Вестерло. Зокрема, українець при першій зустрічі сказав, що не потисне йому руку, поки не дізнається його позицію:

Сергій Сидорчук і ситуація з одноклубником росіянином по ВестерлоФото: Динамо Київ

– Такий неприємний момент, у Вестерло є такий хлопець як Нойштедтер, який грав за збірну росії. Чи було у вас якесь спілкування з ним?

– Перед тим як я підписував контракт, я мав розмову з генеральним директором, сказав, що для мене це буде дуже велика проблема. Він відповів, що мені потрібно з ним (Нойштедтером - прим.) поспілкуватися і я сам все зрозумію. Я підписав контракт, приїхав на базу і першим кого я зустрів — це був він. Я йому одразу сказав, що: "Я не зможу тобі спершу потиснути руку, тому що мені потрібно знати твою позицію". І він мені її чітко пояснив, я її зрозумів і на цьому ми зійшлися.

– Він не підтримує те, що росія робить в Україні?

– Він це не підтримує, але я не можу за нього це казати. Розумієте, так? Я не можу за людину сказати те, що він сам повинен сказати. Мені сказав, що він це не підтримує і на цьому крапка.

– Він народився у Дніпрі. У нього є українська історія…

– У нього є дуже багато нюансів, але я не можу їх розповідати. Те, що стосується відмови від громадянства, це не все так просто зробити. Знову ж таки, я не можу говорити за людину. Але те, що він сказав – мені здалося нормальною позицією.

– Він для тебе, скажімо так, не людина з "руського міра"?

– Ні, взагалі.

Читайте також: Буде велика втеча? Зіркові футболісти хочуть залишити Саудівську Аравію

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також