Мерсисайдське дербі. Ліверпуль карає Евертон Миколенка за помилки. ВІДЕО

Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі Евертона в гостьовому матчі з Ліверпулем.

Мерсисайдське дербі розпочалося з перевагою команди Клоппа. Ліверпуль захопив ініціативу, яку мав у забитий м'яч втілювати Гакпо, але нідерландцю забракло влучності, коли він спробував головою переправити м'яч після удару.

Свого господарі досягли на 36 хвилині. Евертон пішов великими силами на кутовий і ледь не забив (Удар Тарковські прийняла на себе стійка воріт Аліссона). Проте, змарнувавши свій шанс, підопічні Дайча не встигли швидко відреагувати на контратаку Ліверпуля. Нуньєс обігрався із Салахом, протягнув м'яч через пів поля і відпасував на єгипетську зірку команди. Салах скористався помилкою Пікфорда, який вирішив піти на перехоплення, і відправив м'яч у сітку порожніх воріт гостей – 1:0!

Після перерви Евертон дуже швидко отримав ще один болючий удар.

На 49 хвилині Александер-Арнольд з-під Миколенка віддав на дальню стійку воріт гостей, де ніким не прикритий Гакпо переправив м'яч у порожній кут воріт Пікфорда – 2:0!

Велика кількість помилок не дозволила Евертону бодай щось (крім невлучного удару Девіса після навісу Івобі згадати нічого) протиставити Ліверпулю. Команда Клоппа спокійно довела матч до перемоги.