Мессі зацінив. Класний асист гравця збірної України в матчі Інтера Маямі. ВІДЕО

Сергій Кривцов допоміг Інтер Маямі перемогти у півфінальному матчі Кубка ліг із Філадельфією Юніон.

Український захисник відзначився асистом вже на 3 хвилині виїзного матчу, віддавши класний пас на Мартінеса – 0:1:

Кривцов долучився і до другого гола своєї команди в цьому матчі. На 20 хвилині ексгравець Шахтаря пасом на Мартінеса розпочав атаку, яку дальнім ударом завершив Мессі – 0:2:

До перерви до розгрому рахунок довів ще один зірковий футболіст Інтера – Альба. Іспанець реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером Філадельфії Юніон – 0:3:

Після перерви голи Бедої (з Філи) та Руїса (з Маямі) зафіксували підсумковий результат – 1:4!