Металіст зіграв перший спаринг у Туреччині. Три склади харків'ян і гол Катовиці. ВІДЕО

Харківський Металіст обрав собі у суперники польський Катовиці для першого спарингу у Туреччині. Середняк УПЛ ніби за статусом і мав би вести гру, однак команда з першого Дивізіону Польщі на диво активно відповідала Металісту на кожну його спробу в атаці.

На 12-тій хвилині Каплієнко міг забивати перший м'яч у зустрічі, але пробив вище воріт. Натомість поляки відповіли голом. На лівому фланзі Романчук дав прострілити Рогалі, Мізюк і Шопін пропустили передачу, а той же Каплієнко не допрацював на позиції центрального оборонця – 0:1.

Після перших 30 хвилин Ратій змінив практично увесь склад польових гравців, але на перебіг подій до перерви це не вплинуло. Навпаки, найгострішу нагоду втратили суперники, коли після подачі зі штрафного головою пробили више хрестовини.

На 62-гій хвилині відбулася це одна повноцінна ротація складу, яка, утім, на результаті теж не позначилася. Наступний спаринг Металіст проведе 28 січня з болгарським Локомотивом Софія.