Міг перевернути хід гри?! Почеттіно прокоментував епічний промах Мудрика. ВІДЕО

Челсі у 22-му турі АПЛ поступився Ліверпулю з рахунком 1:4.

Михайло Мудрик з'явився на полі по перерві і ледь не одразу міг забивати. На 51-й хвилині український вінгер після прострілу з правого флангу пробивав із одинадцяти метрів, але він невдало підлаштувався під м'яч і завдав удару значно вище воріт.

На пресконференції після зустрічі цей промах Мудрика прокоментував головний тренер Челсі Маурісіо Почеттіно. Наставник лондонців зазначив, що українець мав дуже гарний шанс, щоби забити, який міг би перевернути хід матчу.

Маурісіо Почеттіно і Михайло Мудрик ЧелсіФото: Getty images

У другому таймі за рахунку 2:0 великий шанс забити мав Мудрик. Можливо, якби він реалізував цей момент, це повернуло нам впевненість і ми б грали краще. Ймовірно, на Нкунку був пенальті і тоді б ми могли зробити рахунок 2:2. Але навіть якби нам вдалося забити і вирвати нічию, я був би розчарований, оскільки наша гра не була чудовою, – цитує Почеттіно офіційний сайт Челсі.