Мілевський і Динамо Брест стартували у кваліфікації Ліги Чемпіонів божевільним розгромом Астани! ВІДЕО

Брестське Динамо у зв’язку з протестами у Білорусі підходило до матчу кваліфікації Ліги Чемпіонів з Астаною без ігрової практики. Поки Нойок заліковує травму, з українців в основі грають двоє: Хачеріді і Мілевський.

З 16-тої по 22 хвилину господарі просто зім’яли гостей з Казахстану! Спершу забив Гордійчук після стрімкого прориву по центру. За мить Хачеріді вивів на відкритий простір Печеніна і той покарав Астану ударом у ближній кут – 2:0. Згодом Гордійчук оформив дубль: прийняв м’яч в районі 11-ти метрів і з розвороту прошив оборону Астани. Стійкий смак розгрому своїм вишуканим асистом посилив Мілевський. Артем у торкання віддав у зону на Седька, хавбек був точним, а це вже 4:0 у ворота ексголкіпера Ворскли Дмитра Непогодова.

До перерви Астана змогла один гол відквитати – потужний удар з-за меж штрафного вдався Томасову.

View this post on Instagram

🔥 Невероятная первая половина встречи подошла к концу! Что за игра от наших ребят! Теперь главное не расслабляться! ⠀ 🔥 Amazing first half has come to an end! What a game by our lads! The main thing now is to stay focused! ⠀ #fcdb1960 #ДинамоБрест #dynamobrest #Брест #belarusfootball #abff #футболбеларуси #iliveinDynamo #лигачемпионов #ucl #uefa #uefachampionsleague #championsleague

A post shared by FC Dynamo Brest (@dynamobrest) on Aug 18, 2020 at 11:52am PDT

По перерві Астана спробувала повернутися у гру – навіс Томасова з кутового на красивий гол головою перетворив Ротаріу. Але недовго музика лунала. Буквально за дві хвилини Мілевський знову проявив свій талант плеймейкера. Нападник вирвався на оперативний простір на правому фланзі і зряче прострілив під удар Діалло, який із другої спроби переграв голкіпера гостей – 5:2.

За 5 хвилин до фінального свистка Мілевський залишив поле, і за його відсутності команди обмінялися голами: скоротила відрив до 2 голів Астана, але негайно другий свій м’яч у матчі забив сенегалець Діалло. Отже, підсумкові 6:3 виводять до наступного раунду відбору Динамо Брест.