Молоді таланти для Динамо. Циганик прокоментував можливі трансфери

Журналіст Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive прокоментував чутки щодо можливих трансферних планів на зимове трансферне вікно

Пряма мова:

Сьогодні з’явилася інформація, що Динамо цікавиться Кочергіним та Назаренком. Я вам хочу сказати, що наразі ніяких трансферних планів президент з головним тренером не обговорювали. Тобто зараз йде роботи певних агентів і клубів, щоби підняти ціну футболістів.

Назаренко – дуже хороший гравець і у нього є гарні перспективи.

Але йому ще треба рости. І для нього зараз потрапити в київське Динамо – це як у випадку із Супрягою свого часу: перейшов до Динамо і в перший рік загубився. Навіть зараз він ще себе знайти не може. Тому я сумніваюся, що зараз Назаренко готовий вирішувати завдання на рівні Ліги чемпіонів. Талант у цього футболіста дуже великий і я знаю, що Йовічевич на нього розраховує.

Кочергін теж вихованець школи Дніпра, зараз грає в Зорі.

Дуже непоганий вигляд має, але на його позиції у середині поля в київському Динамо достатньо серйозна конкуренція і виграти її буде складно. Наразі я не маю інформації, що президент клубу чи головний тренер цікавилися цими футболістами, щоби придбати. Я спілкувався з ними обома і вони не підтвердили цієї інформації.

З приводу Лінкольна

Говорять, що київське Динамо торгує цього бразильського футболіста. Теж, офіційних перемовин немає. Не було конкретної розмови між президентом і тренером щодо трансферних планів на наступний рік. Зараз Луческу не назвав прізвища тих гравців, яких хотів би бачити в Динамо.

На даному етапі розмова між президентом і головним тренером клубу не відбулася. Вона відкладається, але тільки тому, що Луческу має сформувати список футболістів, які йому потрібні для того, щоби далі обговорювати. Йде мова про те, які позиції слід підсилити, але сам тренер повинен запропонувати якісь кандидатури. Хоча би дві-три на позицію, так само і селекційна служба має дати список. Зараз Динамо треба розібратися з тими футболістами, які є. Що робити з Дуелундом, розраховати на нього чи ні? Андрієвський, Лєднєв – як бути з ними?

Читайте також: 100-мільйонне нещастя. Зірка Реала вибув до кінця року і з Шахтарем не зіграє та Готові здивувати! ПСЖ та Ювентус можуть влаштувати гучний обмін зірками

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також