Моменти, голи і поцілунки. Динамо у Львові здобуває необхідний результат із Рухом

Динамо перед стартом у Лізі Чемпіонів завітало у гості до Руха

Львів’яни на старті сезону вже змогли створити сенсацію, зігравши внічию 1:1 з Шахтарем у перенесеному матчі другого туру УПЛ.

Кияни помилку донецької команди робити не збиралися, тому з перших же хвилин почали атакувати ворота господарів поля. Проте гольову нагоду гості створили лише на 17 хвилині, коли Караваєв пасом знайшов у штрафному майданчику Руха Супрягу. Форвард хитнув захисника та пробив у ближній кут воріт Бандури – сейв голкіпера львів’ян.

Мірча Луческу довірив місце у старті одному із героїв матчу зі збірною Іспанії Віктору Циганкову. Віцекапітан такий шанс від тренера використав ще до перерви. Лідер киян на 30 хвилині перехопив м’яч на правому фланзі і віддав (з правої ноги) розрізний пас у штрафний майданчик Руха точно на ногу Карлосу Де Пені. Уругваєць ударом в один дотик поцілив у сітку воріт Бандури – 0:1.

Фото ФК Динамо Київ

Другий тайм команди розпочали без гри в центрі поля. Обидва колективи намагалися одразу атакувати, але ближчими до забитого м’яча були саме гості. Караваєв та Буляьський змарнували свої супершанси подвоїти перевагу Динамо, пробиваючи з меж штрафного майданчика. В обох випадках свою команду врятував Бандура.

Динамо мало ще декілька нагод, щоби зняти всі питання про переможця, але заспокоїти Мірчу Луческу вийшло аж на 90 хвилині. Шапаренко розігнав атаку гостей, віддав на Циганкова, який прихованим пасом знайшов Кенджору. Поляк прострілив на Родрігеса, а той розстріляв ворота Бандури – 0:2! Люксембуржець поцілунком у щічку віддячив Шапаренку за розгін суператаки.

Кияни на класі перемагають дебютанта УПЛ.