Монзуль сплавили?! Арбітриню підставили з вигаданим пенальті в матчі Шахтар – Верес

Журналіст ПРОФУТБОЛ Digital Володимир Звєров у своїй авторській програмі "Звєров Про Футбол" прокоментував момент із скандальним пенальті у матчі Шахтар – Верес.

На його думку, в даному епізоді Катерину Монзуль просто сплавив арбітр, який сидів на VAR, а саме Віталій Романов. Оскільки він був суддею VAR і повинен був виправити помилку та підказати, що м'яч не влучив у руку (бо це чітко видно на повторах) або бодай підкликати рефериню, щоби вона сама переглянула епізод. 

Катерина МонзульФото: Getty images

Більше, як завжди обговорювався момент суддівства. Пам’ятаєте, як у другому турі Верес і Шахтар грали в Рівному і там не було VAR. Тоді Олександр Шандор зарахував гол Матвієнка прямим ударом із штрафного без дозволу його пробиття. І всі казали не було VAR, арбітр помилився. Еволюція матчів Шахтар – Верес не стоїть на місці. VAR уже був, але яка різниця, це ж український футбол. За рахунку 1:0 на користь донецької команди був удар по воротах: Зубков пробивав і м’яч влучив у Євгена Шевченка, в "п’яту" точку. Це було потім помітно на повторах і видно, що м’яч до руки не відлетів і взагалі будь-якого дотику не було. Катерина Монзуль поставила пенальті і за кілька миттєвостей почала слухати арбітра VAR. Поки це відбувається, ми дивимося повтори і бачимо, що пенальті немає і розуміємо, що одинадцятиметровий мають скасувати. Але Монзуль ставить пенальті. 

ОТ ЯК? Що Далі? Який новий прикол вони придумають? Ті ж самі повтори, які є у нас, вони є у арбітра в машині VAR Віталія Романова. Ось Монзуль помилилася, вона подумала, що м’яч влучив Шевченку в руку, добре, буває. Є на VAR арбітр Віталій Романов і ось, що він каже Монзуль, коли дивиться повтори, ті самі повтори, які бачили і глядачі. Він має чітко бачити, що м’яч не влучає Шевченку в руку. Яка логіка дій? Які варіанти підказок у вухо від арбітра VAR судді в полі? Перший: там не було руки, скасовуй пенальті. Другий: складний епізод, ти головна арбітриня, підійди і ухвали рішення сама. Тоді Монзуль підходить до монітору, бачить, що немає гри рукою і скасовує пенальті. І третій варіант: він каже арбітрині у вухо, що там стовідсотковий пенальті, тому став. У мене питання, чому колега, такий же рефері, як і той арбітр, який в полі, чому він свідомо підштовхує Катерину Монзуль на помилку? Чому він їй не підказує, оскільки це його робота, за яку йому платять? Чому він не покликав її переглянути повтор? Чому він їй не допоміг?

Згадуємо цитату два тижні тому, Даріо Срна висловився після гри з Поліссям, коли арбітр не дав червону картку Шаповалу за фол проти Бондаря. Тоді Срна сказав: "І нехай на мене ніхто не ображається, але більшість арбітрів могли би подивитися на Катерину Монзуль та її бригаду, на те, як вони судять, вони можуть стати прикладом для дуже багатьох арбітрів в Україні". І ось я не знаю, шукати цей зв’язок між цитатою Даріо Срни і тим, що ми побачили у матчі Шахтар – Верес, де Катерину Монзуль просто справили, бо їй не захотів допомагати колега. Всі тепер скажуть, що Катерина Монзуль зловила запару, вона помилилася. Але одна справа помилитися, а інша це абсолютне небажання з машини, де в тебе купа моніторів і повторів, допомогти тому, хто в полі.

Читайте також: Лунін чи Кепа? Анчелотті оцінив перспективи українця грати в основному складі

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також