Моурінью громить Скрипника. Оборона Зорі не встояла під тиском Роми. ВІДЕО

Особливий у Запоріжжі

Зоря після невдалого візиту до Буде знайшла свій переможний ритм у чемпіонаті України, що мало би допомогти і в Лізі конференцій. У новоствореному євротурнірі на команду Віктора Скрипника очікувало непросте випробування у вигляді команди Жозе Моурінью – Роми!

Римляни напівосновним складом одразу показали українцям свою націленість на перемогу

Вже на 7 хвилині господарі поплатилися за помилку в оборонній побудові. Ебріма Дарбо вивів Ель Шаараві віч-на-віч з Мацапурою, італієць голкіпера Зорі обіграв і переправив м’яч у порожні ворота луганців – 0:1.

Пропущений м’яч не знітив підопічних Скрипника, які впродовж всієї першої половини гри шукали шляхи до воріт Руй Патрісіу. Господарі завдали 8 ударів за стартові 45 хвилин, але в площину воріт Роми було лише два постріли. З обома португальский голкіпер легко впорався.

Гості атакували менше, але небезпечніше. Свій шанс оформити дубль мав Ель-Шаараві, але його удар з-за меж штрафного майданчика Мацапура у класному стрибку потягнув.

Найнебезпечніший момент (окрім гола) мав узбецький форвард вовків Шомуродов. Нападник після паса Пеллегріні вийшов віч-на-віч із воротарем Зорі і пробив у дальній кут – сейв Мацапури!

Другий тайм розпочався з іще одного небезпечного моменту команди Моурінью

Перес після передачі від Дарбо пробивав із меж штрафного майданчика луганців – Мацапура врятував.

Моурінью вирішив збільшити тиск на ворота українців замінами. Португалець випустив Дзаньйоло та Абрахама, і римляни одразу забили. Абрахам вже у першій своїй атаці поцілив у стійку, а за хвилину Рома забила. Смоллінг із декількох метрів переправив м’яч у сітку воріт українців після подачі з кутового – 0:2.

За декілька хвилин рахунок став розгромним. Чергові неузгоджені дії господарів у захисті завершилися моментом Абрахама, який цього разу не пробачив захист Зорі – 0:3.

Міг на останніх секундах матчу Луньов забити бодай м’яч престижу за Зорю, але Руй Патрісіу відбив м’яч після удару з близької відстані від гравця луганської команди.

Українці програють у другому матчі поспіль в Лізі конференцій і залишаються на останньому місці групи С.