Мрію, щоб Шахтар поїхав у свій регіон© Ігор Суркіс хоче, щоби Динамо було єдиним клубом у Києві

Президент киян мріє про мирне майбутнє

Ігор Суркіс в інтерв’ю Дмитру Гордону розповів про своє ставлення до того, що донецький Шахтар грає в Києві на НСК Олімпійському.

Пряма мова:

У мене є мрія, щоб у нашій країні був мир. Щоб я міг приїхати на одну з найкращих арен, які є в Україні, на Донбас Арену, і обіграти там Шахтар. У присутності 53-тисячного стадіону саме приїхати й обіграти їх.

У мене є мрія, щоб донецький Шахтар поїхав у свій регіон. Але мене звинувачують, наприклад, у тому, що Шахтар сьогодні грає в Києві і я [нібито] дав можливість [використовувати їм] центральний стадіон… Я нічого нікому не давав! Як президент клубу я був, звичайно, проти. Тому що [тепер нам] важко експлуатувати поле. Але люди опинилися не вдома. Тим паче стадіон належить державі. Тим паче гроші, які йтимуть на цей стадіон, – вони будуть цей стадіон якомога довше підтримувати. Ну, грають… Але у мене є мрія, щоб вони поїхали у свій регіон, а ми грали в Києві і були єдиною командою, яка грає в Києві.

Фото ФК Динамо Київ [У чемпіонаті Італії] бійня йде між двома клубами – Міланом та Інтером. Вона відбувається в Мілані. Вони грають на одному стадіоні. Припустімо, Шахтар завтра поїде до Харкова знову грати… Ми ж не знаємо, як буде, коли мине коронавірус. Може, вони й поїдуть туди, де буде зручніше їхнім уболівальникам, які, без сумніву, у них є. Але сьогодні літати одній та другій команді, щоби зіграти на порожньому стадіоні, – це ж смішно.

У таких речах – дурних, нерозумних – не треба нас звинувачувати, що я комусь щось… Я розумію, якби я пустив донецький Шахтар грати на нашому динамівському стадіоні, і грали б там і ми, і вони, – мене можна було б у цьому звинуватити. Але звинуватити в тому, що вони грають на державному стадіоні, підписали договір… Це смішно, просто смішно.

Від себе додамо, що після початку російської агресії на сході України донецький Шахтар був вимушений переїхати. Клуб Ріната Ахметова грав у Львові, Харкові, але після початку коронавірусу повністю переїхав до Києва.

Читайте також: Барселона перебуває на межі банкрутства. Каталонці мають шалені борги

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також