Мудрик гарматним ударом добиває Мальту! Україна перемагає у матчі відбору до Євро. ВІДЕО

Після перемоги над Північною Македонією (2:0) збірна України завітала у гості до Мальти.

Господарі поля жваво розпочали поєдинок і вже на 12-й хвилині зуміли забити. Пол Мбонг втік від Матвієнка і майже з лінії штрафного майданчика сильним ударом прошив Трубіна – м’яч пройшов під ногою українського голкіпера – 1:0.

Синьо-жовті кинулися відігруватися, але пройти щільний захист мальтійців їм не вдавалося. Гравці оборони господарів дуже вдало відтісняли українців від м’яча.

Утім, саме футболісти збірної Мальти допомогли підопічним Реброва зрівняти рахунок. Судаков дуже невдало прострілив на дальню стійку (на цю передачу не йшов ніхто з українців), але захисник суперників Камензулі, намагаючись вибити м’яч, підсковзнувся і зрізав його у власні ворота – 1:1.

А на 43-й хвилині збірна України повела у рахунку. Мудрик заробив пенальті (його у штрафному майданчику збив Джозеф Мбонг). Одинадцятиметровий реалізував Довбик. Нападник Жирони пробив під голкіпером, який стрибав у лівий від себе кут – 1:2.

Ще до перерви збірна Мальти могла зрівняти рахунок. Гіллом'є з лінії штрафного майданчика стріляв по воротах Трубіна, але м’яч влучив у поперечку!

Однак, у компенсований до першого тайму час могли забивати і українці. Голкіпер Мальти Бонелло зіграв на виході і вибив з-під ніг Довбика м’яч, але той відлетів прямо на Мудрика. Український вінгер одразу завдав удару, але воротар встиг у стрибку відбити на кутовий.

На старті другої половини зустрічі мальтійці двічі небезпечно пробивали по воротах Трубіна, але голкіпер збірної України в обох випадках впевнено зіграв на лінії, парирувавши удари.

Наша національна команди відповіла нагодою Мудрика. Гравець Челсі відібрав м’яч поблизу штрафної зони Мальти, хитнув захисника і стріляв у дальній кут – сейв Бонелло.

На 85-й хвилині Мудрик таки нарешті забив! Вінгер змістився з лівого флангу поближче до центра і потужним ударом вколотив м’яч у дальній кут воріт Мальти – 1:3.

На 90-й хвилин Зубков спробував повторити досягнення Караваєва у матчі з Північною Македонією і з 40 метрів намагався забити. Гравець Шахтаря перекидав голкіпера, але не влучив у площину воріт.

Тож, збірна України перемагає Мальту з рахунком 3:1 і набирає 13 очок. Наразі наша національна команда займає другу сходинку в групі С.