Мудрик не допоміг. Ньюкасл розгромив Челсі в АПЛ. Відеоогляд матчу

Ньюкасл у 13-му турі АПЛ вдома знищив Челсі з рахунком 4:1.

Господарі повели у рахунку вже на 13-й хвилині після голу Ісака. Лондонці зрівняли рахунок у середині першого тайму – Стерлінг зі штрафного перекинув стінку і відправив м'яч у сітку воріт.

Однак, уже в другому таймі Ньюкасл переїхав свого суперника. На 60-й хвилині Ласселс після навісу з лівого флангу головою пробив точно у кут воріт – 2:0. Ще за хвилин Сілва обрізався біля власного штрафного майданчика, Жоелінтон вийшов віч-на-віч із голкіпером і потужним ударом прошив його – 3:0.

Масну крапку поставив Гордон, який накрутив двох захисників і пробив у дальній кут – 4:1.

Михайло Мудрик з'явився на полі на 69-й хвилині, але відзначитися результативними діями не зумів.