Мудрик переконав легенду АПЛ. Зірка хотіла б тренувати українця

У 10-го номера Челсі дуже вірять в Англії.

Експівзахисник Челсі та збірної Англії Джо Коул в інтерв'ю The Athletic став на захист українського вінгера Михайла Мудрика і високо оцінив його потенціал:

Мудрика багато критикують, але іноді він має проблиски в грі. Це величезний стрибок з української ліги до АПЛ, де вищі вимоги, і в клуб, де зараз не найстабільніший час, щоб грати. Він приїхав з іншої країни, чия ліга перебуває в милях за рівнем футболу. Йому треба зрозуміти, що він може і чого не може робити. Він молодий, йому потрібно розвиватись. Те, що він міг робити у чемпіонаті України, тут не вийде. Його варто плавніше інтегрувати в команду.

Михайло Мудрик ЧелсіФото: Getty Images

Мудрик — це один із гравців, на яких я дивлюся і думаю: "Я хотів би його тренувати". Є так багато речей, які він може зробити краще, ніж те, що йому вдається. Йому потрібно сісти і по-справжньому відточити кілька основ, і це зробить його ефективнішим. 

 Я б унеможливив відправлення його в оренду. Немає нічого, чого він не міг би навчитися в Челсі, але це залежить від нього. Він має вчитися тут і зараз. Фанати також повинні підтримати його. Поки Мудрик старанно працює і показує хорошу мову тіла, це не підлягає обговоренню.

Цього сезону в активі Мудрика 36 матчів за Челсі, у яких він відзначився 6 голами і 2 асистами.

Читайте також: Майже у 5 разів дорожче! ТОПклуб встановив ціну на гравця збірної України

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також