Миколенко тріумфує в АПЛ! Евертон українця здобув першу перемогу в сезоні. ВІДЕО

Нарешті перемога для Миколенка. У 8-му турі чемпіонату Англії Евертон на Гудісон Парк приймав ексклуб Андрія Ярмоленка Вест Гем.

Віталій Миколенко уже звично вийшов у стартовому складі ірисок ліворуч у захисті. Перший тайм пройшов у боротьбі, але без гольових моментів. Упродовж стартових 45-ти хвилин лише 6 ударів на дві команди, з яких лише два були у площину (їх завдали гравці Вест Гема). І то в обох випадках голкіпер з легкістю забирав м’яч до рук.

Але вже після перерви ситуація дещо змінилася. На 53-й хвилині зустрічі Евертон повів у рахунку. Івобі віддав передачу на лінію штрафного майданчика на Мопе, який прийняв м’яч, розвернувся і другим дотиком пробив у кут воріт – 1:0

На 74-й хвилині молотобійці були близькі, щоби зрівняти рахунок. Бенрахма наважився на удар з-за меж штрафного майданчика і лише лічені сантиметри врятували Евертон – м’яч влучив у стійку і вилетів у поле.

Підопічні Девіда Моєса з усіх сил намагалися відігратися, але у них так нічого і не вийшло. Тож, Евертон нарешті здобуває першу перемогу цього сезону. Після 8-ми турів команда Френка Лампарда має 7 очок.