Мильний футбол. Дерін Есеола

Нападник казахстанського Кайрата Дерін Есеола у новому випуску #FOOTMYLO #ФУТМИЛО розповів цікаві історії з життя у Казахстані, намагання потрапити до збірної України та проблеми київського Арсенала.

Казахстан – дуже велика країна. У нас виїзди бувають, по 2 години літаємо – це дуже далеко. По суті, там степ усюди. Колись їздили потягом на матч – добу їхали. Мав можливість поспостерігати за красою, а там добу степ і жодного міста. Може пару маленьких селищ було, а так – жодного міста.

У мене немає кумира. Наприклад, ось футболісти, які грають в групі Ліги Чемпіонів, як я можу сказати, що хтось кращий або гірший. Якщо вони там грають – вони вже кращі апріорі. Подобаються окремі нападники: Мауро Ікарді, Кейн. В дитинстві у мене кумир був один – Андрій Шевченко.

Чи повернувся би в Україну? В Динамо або Шахтар. Куди більше б хотів? Я динамівський, а динамівців колишніх не буває. Тому, питання риторичне.

Звичайно, що хочу потрапити до збірної. Але всьому свій час. Мій час прийде. Звичайно, мені неприємно, що я багато забив, а викликали інших, які менше забили.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також