Мильний футбол. Сергій Макаров

Сергій Макаров – новий гість програми Мильний футбол.

Президент ПФЛ розповів Єгору Лугачову про формат УПЛ, корупцію у футболі, рівень українських арбітрів, зарплати команд Першої ліги і як повернути глядачів на трибуни.

Сергій Макаров, президент ПФЛ:

У форматі 12 команд в УПЛ є свої плюси і мінуси. Зокрема, у другій шістці не той рівень боротьби, не така увага преси і вболівальників. Там нульові рейтинги і вона нікому не цікава. Чого не скажеш про першу шістку. Там все супер!

Що робити у цій ситуації? Треба якось стимулювати 7 місце, щоб воно боролося за путівку в Лігу Європи. Є різні формати проведення турніру. Можна взяти Бельгію. Там все заплутано, але цікаво. Є на кого орієнтуватися.

За ці два сезони, коли грали за форматом з 12 команд, після першого етапу інтрига фактично зникала. Є варіант – після першого етапу ділити очки наполовину. І тоді боротьба спалахне з новою силою. Можна знаходити недоліки і працювати над ними.

ПФЛ – не СБУ і не поліція. Ми організуємо змагання. Нареші, проблемою корупції зайнялися відповідні органи. Чудово, що ця боротьба йде. Ви бачите, скільки бруду зараз виплило на поверхню. Це важка тема. До кінця корупцію важко побороти, але хоча б звести її до мінімуму.

Ми дійшли до того, що в деяких клубах низькі зарплати. І це без жартів. Це виплати на рівні мінімальної зарплати в Україні. Футболістові треба все детально вирішувати та обговорювати на рівні переговорів. І не покладатися на усні домовленості.

Зараз тенденція – багато команд з маленьких аграрних і сільських місцевостей. Але це нормально. Це відображення нашої економіки. Хто зараз гроші приносить Україні? Айтішники та аграрії. Сільські клуби зараз піднімаються і почувають себе дуже впевнено. У нас все менше Шахтарів і Металургів і більше Колосів. Олександрія – це теж аграрний клуб.

Перша ліга – рівна і дуже цікава. Боротьба вгорі непередбачувана і багато команд хочуть підвищитися у класі.

Дивись новий випуск #FOOTMYLO #ФУТМИЛО! 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також