Минай і договірняки. Що сталося з клубом? Нові деталі скандалів

Ексклюзивна інформація Ігоря Циганика

Журналіст Ігор Циганик в програмі Циганик Live прокоментував події навколо скандального матчу Минай – Шахтар. Нагадаємо, напередодні матчу з’явилася інформація про дуже підозрілі рухи коефіцієнтів на цей поєдинок. Гру перенесли на понад пів години!

Пряма мова:

Не може приходити людина [Севідов], яка підозрюється в організації договірних матчів. Я більше скажу. Севідова взагалі хотіли поставити головним тренером. І коли про це дізналися в УАФ, відбувся дзвінок в Минай з попередженням, що в такому разі кожен матч Миная буде під прискіпливою увагою Комітету етики та чесної гри. І це подіяло на керівництво Миная – вони відмовилися від цієї ідеї, але тренером-консультантом він все одно залишився.

Наскільки мені відомо, ті люди, які його привели в Минай, вони організували багато договірних матчів в Україні. Я більше скажу. Ці люди також причетні до одного з клубів, який зараз збирається вийти до УПЛ. Там дуже неприємна та заплутана історія.

Власник Миная [Валерій Пересоляк] він був дуже далекий до футболу. Він мало розбирається в футболі. Кополовець та Кобін намагалися якось підтримувати цю історію, адже вони із Закарпаття, вони організовували весь процес. Коли пішов Кобін, то одразу пішов Кополовець. Він не хотів брати участь в тому, що було далі. Сам президент відсторонився від футболу, адже в нього і так достатньо проблем. І в цей час навколо клубу почали з’являтися зайві люди, які почали формувати неприємну історію. І це закінчилося таким скандалом як Минай – Шахтар.

Чому Севідов вмовляв футболістів не виходити на гру? Ну це взагалі дивно. Як можна не виходити на гру? Говорять, що дзвонив Павелко і казав, що треба виходити на гру. Це не зовсім так. Коли футболісти Миная дізналися про цю букмекерську історію, вони між собою не могли знайти винного. Вони розуміли, що є 11 футболістів і дехто з них взяв гроші і зараз зливатимуть матч. І в роздягальні вони зачинилися, щоб з’ясувати, хто це був. Це була чоловіча розмова. Наскільки мені відомо, керівництво Миная просило перенести гру. Але їм було сказано, що немає куди переносити і ніхто цього не робитиме. Вийти на гру – це було рішення футболістів. І правильно зробили.

Чому Севідов сказав не виходити на гру? Тому що якби гра не відбулася, то ставки повернулися б. Тут коментувати нема що. Коли ми беремо тренером-консультантом людину, яка заплямована в такій кількості договірних матчів, то воно мало колись вибухнути.

Читайте також: ВОГОНЬ! Металіст повертається! Відвертий Ярославський ексклюзивно розповів усі деталі. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також