Минай знайшов тренера. Аферист працюватиме з командою Мілевського

Спеціаліст був дискваліфікований на 5 років за участь у договірних матчах.

За інформацією ПРОФУТБОЛ DIGITAL, Олександр Севідов буде тренером-консультантом у штабі першої команди закарпатського Миная.

Олександр Севідов/Фото ФК Металіст

51-річний спеціаліст буде помічником Миколи Цимбала, який офіційно призначений на посаду головного тренера (щоправда Цимбал і під час роботи Кобіна юридично був головним, адже Василь Кобін не мав відповідної ліцензії).

Останнім місцем роботи Севідова була болгарська Верея (січень-березень 2019), де він встиг провести з командою 7 матчів, втім залишив свою посаду через незадовільні результати.

Також тренер працював з такими клубами як донецький Металург, молдавський Зімбру, Кримтеплиця, Закарпаття, львівські Карпати, Металіст та тоді ще маріупольський Іллічівець.

У квітні минулого року Севідов був дискваліфікований на 5 років у справі за участі ПФК Суми у договірних матчах, а також матчах із фіксованим результатом. Але подав апеляцію, яку досі не розглянули.

Журналісти ПРОФУТБОЛУ проводили власне розслідування з приводу гучної справи ПФК Суми, у якій Олександр Севідов був однією з ключових фігур.

Читайте також: СКАНДАЛ у Болгарії. Команду Севідова понизили у класі за договірняки

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також