На класі! Англія вириває перемогу у Швейцарії у серії пенальті. ВІДЕО

У суботу, 6-го липня, відбувся поєдинок 1/4 фіналу Євро-2024, у якому зійшлися збірні Англії та Швейцарії.

У першому таймі уболівальники не побачили видовищного футболу. До слова, Англія та Швейцарія не завдали жодного удару у площину воріт. Спочатку команди по черзі вибігали в атаку, а потім оборонялись. Це відобразилося і на цифрах на табло — 0:0 у першій половині зустрічі.

Небезпеку біля володінь Пікфорда на початку другого тайму двічі створив Емболо, але в усіх випадках голкіпер англійців діяв впевнено та надійно. По ходу поєдинку швейцарці заволоділи перевагою, більше загострюючи гру. Що закономірно реалізувалося у забитому м'ячі від Емболо на 75-й хвилині! Правим флангом підопічні Мурата Якіна розігнали атаку, відпасувавши у центр штрафної, де помилився оборонець Англії, чим скористався нападник Монако — 1:0!

Дуже швидко команда Саутгейта змогла відігратися. Вже на 80-й хвилині Сака, взявши гру на себе, зрівняв рахунок. Гравець Арсенала потужно пробив з лінії штрафної площини у дальній лівий кут — 1:1!

Оживилася гра після голів, кожна з команд хотіла стати переможцем в основний час. Проте, забити більше не вдалося, і Англія зі Швейцарією зіграли ще овертайми.

На 95-й хвилині англійці могли виходити вперед — Райс розрядив гармату, і, на щастя швейцарців, Зоммер зробив суперсейв. Утім, підопічні Якіна також не відсиджувалися в обороні. Яскравим міг вийти гол Шакірі, який видав "сухий лист" з кутового, однак м'яч влучив у поперечину.

Жодна з команд так і не зуміли забити і поєдинок плавно перейшов у серію пенальті. Першими починали бити англійці:

9. Александер-Арнольд – забив (5:3).

Таким чином, у серії пенальті збірна Англії здобуває перемогу та виходить у півфінал Євро-2024!