На нервах. Суперудар Циганков дарує Динамо перемогу в матчі з Минаєм. ВІДЕО

Минай у домашньому поєдинку з Динамо з перших хвилин показав, що не боїться суперника-фаворита. Підопічні Володимира Шарана з перших хвилин почали загрожувати воротам Дениса Бойка. Вже на 6 хвилині голкіпер киян впіймав м'яч на лінії власних воріт після удару Горіна.

Гості довго не могли прокинутися (можливо, причиною тому став ранній початок зустрічі – 13:00) і закарпатська команда могла цим скористатися. Після помилки Попова під кутом на ворота Динамо виходив Вишневський – Бойко врятував свою команду.

Помилкою Шепелєва мав користатися Воробчак, але вінгер Миная пробив повз дальню стійку воріт киян.

Лише після середини першого тайму кияни почали згадувати, що їм потрібна перемога. Непогано вибігалив контратаку Гармаш, Циганкова та Тимчик. З-під ніг реактивного захисника м'яч в останній момент вибив Кулієв.

Не обійшлося і без порятунку Банудри. Досвідчений голкіпер господарів потягнув м'яч після удару Забарного. Захисник збірної України після подачі від Циганкова пробивав у кут воріт минайців, але воротар суперника врятував свою команду, у класному стрибку перевівши м'яч за межі поля.

Другий тайм розпочався з успіху Динамо.

Кияни з перших хвилин другої половини пішлив атаку і свого дуже швидко досягли. На 51 хвилині Горін невдало виніс м'яч на лінію штрафного майданчика після подачі Дубінчака. Циганков таким подарунком суперника скористався, злету пробивши точно у кут воріт Бандури – 0:1.

Господарі одразу намагалися відігратися, але до небезпечного удару справу не довели.

Динамо спробувало заспокоїти гру, але в кінці зустрічі похвилюватися Мірчі Луческу все ж довелося. Спочатку Попов пішов у обіграш і втратив м'яч у власному штрафному майданчику, а нападник Миная Колесник вирішив намалювати пенальті. Арбітр зустрічі Шандор у ситуації розібрав і показав гравцеві господарів жовту картку.

На останній хвилині компенсованого часу небезпечно зі штрафного пробивав  гравець Миная (якість трансляції не дозволила розпізнати футболіста), але Денис Бойко здійснив сейв, потягнувши м'яч з ближнього кута власних воріт.

Динамо мінімально перемагає. З позитиву для киян – результат і дебюти новачків (Перріса та Лонвейка). Негатив – все та ж невиразна гра.