На жаль, ми не зробили головного© Ребров оцінив матч збірної України з чехами

Сергій Ребров прокоментував матч із Чехією в Лізі націй.

Наставник збірної України на пресконференції після матчу проаналізував гру з чехами (1:1).  Головний тренер зазначив, що заміни додали інтенсивності, але команді не вистачило ще одного забитого м'яча.

Головний тренер збірної України Сергій РебровФото: Getty Images

Чому ми так важко реалізовуємо моменти? Для мене дуже важливо, що ми створюємо шанси. Це вже майстерність гравців. Дуже важко сконцентруватися у кожному моменті, який ми створюємо. У першому таймі були гарні виходи в контратаки, але, на жаль, ми їх не завершували й отримували атаки в нашу сторону. Тому ми працюємо над тим, щоби створювати моменти, щоби у нас були моменти. Дуже важливо, щоби усі гравці, коли в них є моменти, максимально концентрувалися на них. Тож працюємо. Я думаю, що загалом треба було тримати інтенсивність. Георгій Судаков показав, що дійсно відновився і майже 90 хвилин працював. На жаль, у Миколи Шапаренка було невелике пошкодження, ми його замінили. Ті гравці, які вийшли, додали в інтенсивності. Криськів уперше викликаний до збірної і завжди перші ігри дуже важкі, попри те, що вони розуміють один одного у Шахтарі. Це збірна, це зовсім інший рівень. Я вважаю, що він і всі гравці, які вийшли на заміну додали в інтенсивності, проте, на жаль, ми не зробили головного – не забили м’яч.