Нагельсманн змусив гравця симулювати? Цікавий епізод у матчі збірної Німеччини. ВІДЕО

Дуже неординарний епізод у матчі між збірними Австрії та Німеччини.

У цьому товариському поєдинку перемогу здобула Австрія (2:0), але увагу ЗМІ привернув не рахунок чи поразка німців, а епізод, який стався на старті другого тайму.

Головний тренер бундестім Юліан Нагельсманн на 51-й хвилині змусив Кевіна Траппа впасти на газон, нібито той отримав пошкодження і відчуває дискомфорт, хоч сам голкіпер спокійно готувався виконувати удар від воріт. Ці кадри показали режисери матчу.

Схоже, такий прийом затягування часу Нагельсманн використав для того, щоби передати листочки з вказівками своїм гравця на полі, оскільки за декілька хвилин до того збірна Німеччини залишилася в меншості після вилучення Сане.