Гравець збірної України та французького Бордо Данило Ігнатенко відзначився голом у матчі 12 туру Ліги 2 з Бастією. 25-річний півзахисник відкрив рахунок у зустрічі на 83 хвилині, замкнувши влучним ударом головою подачу Мішлена з кутового – 1:0

На жаль, втримати перемогу Бордо не вдалося. У компенсований до другого тайму час Ван Ден Керкгоф зрівняв рахунок у зустрічі – 1:1. Після 12 турів жирондинці лідирують в Лізі 2.

Данило Ігнатенко став найкращим гравцем матчу за версією порталу Sofascore, отримавши 7,9 бала:

Найкращий гравець матчу! Півзахисник збірної України забив м'яч у Франції. ВІДЕОДані порталу Sofascore