Найкращі в Манчестері! Червоні дияволи переривають переможну серію Ман Сіті. ВІДЕО

Містяни не знайшли, що протиставити манкуніанцям

У 27-му турі АПЛ Манчестер Сіті на Етіхаді грав з Манчестер Юнайтед. Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі містян на це надпринципове дербі.

Перший тайм

Вже на другій хвилині зустрічі підопічні Хосепа Гвардіоли пропустили. Жезус сфолив на Марсьялі у своєму штрафному майданчику і головний арбітр зустрічі одразу вказав на одинадцятиметрову позначку. До удару підійшов штатний пенальтист дияволів Бруну Фернандеш. Португалець сильним ударом пробив Едерсона –голкіпер Ман Сіті дотягнувся до м’яч, але не зміг його парирувати – 0:1.

Швидкий гол дещо засмутив господарів поля, які побігли відігруватися. Сіті взяв ситуацію під свій контроль і почав вибудовувати свої позиційні атаки. Але пройти захисти МЮ було не так просто.

В середині першого тайму небезпечно з-за меж штрафного майданчика пробив Олександр Зінченко. Українець добряче приклався до удару, але Дін Гендерсон відбив постріл лівого захисника Манчестер Сіті. Загалом, у першій половині зустрічі господарі поля 13 разів пробивали у бік воріт манкуніанців і лише 4 удари прийшлися у площину.

Другий тайм

На старті другої половини зустрічі господарі могли відігруватися. Жезус скинув на Родрі, який із лінії штрафної зони технічно пробив по воротах, але м’яч влучив у поперечку і вилетів за межі поля.

Натомість за декілька хвилин гості відповіли голом. Гендерсон викинув на Шоу. Лівий захисник МЮ на швидкості підбіг до воріт Ман Сіті з власної половини поля, обігрався у стіночку з Рашфордом і з меж штрафного майданчика пробив у кут воріт поміж ніг захисників містян – 0:2.

Цей гол ще більше деморалізував підопічних Хосепа Гвардіоли, але здаватися завчасно вони не збиралися. Непоганий момент господарі створили у середині другого тайму. Де Брюйне віддав чудову передачу з правого флангу до штрафного майданчика на Фодена, який чудово розвернувся перед воротами МЮ, але м’яч зрізався з ноги гравця Сіті і полетів за межі поля.

Відіграти хоча б один гол гравці Манчестер Сіті, попри всі намагання, не зуміли. Сульшер перемагає Гвардіолу у манчестерському дербі і перериває переможу серію містян, яка тривала 21 матч, натомість подовжуючи свою – 22 матчі поспіль на виїзді Юнайтед не програють! Після цієї перемоги МЮ набирає 54 пункти і виходить на друге місце в чемпіонаті Англії. Ман Сіті продовжує лідирувати, маючи 65 очок у своєму активі.

Читайте також: Ганьба у матчі Шахтар – Олімпік? Відповідальний за суддів дав свою оцінку скандальному епізоду. ЕКСКЛЮЗИВ ПРОФУТБОЛ Digital та Все зробив сам! Гравець збірної України забив крутий м’яч за свій клуб. ВІДЕО