Наполі – Арсенал. Все вирішив гол зі штрафного

Арсенал приїхав до Італії з перемогою у першому матчі 2:0. Тому Наполі виходив на поле рідного стадіону з думками про камбек.

У Канонірів додаткова мотивація – Унаї Емері проводить свій 50-й матч з командою.

Господарі активніше почали гру. Але Арсенал швидко адаптувався до чужого поля і забрав м’яч собі. На 8-й хвилині Джака подав кутовий. Мерет виніс м’яч кулаками.

Гру важко було назвати видовищною у стартові 15 хвилин. Особливо після емоцій, які подарувала напередодні Ліга Чемпіонів. Потішив Петер Чех, який класно зіграв ногами після удару Кальєхона у ближній кут. Кулібалі відібрав м’яч в Обамеянга і Наполі розігнав контратаку.

Мілік забив, але з явного офсайду. Поляк навіть не сперечався з арбітром. Гравці Арсенала в цьому моменті дуже організовано зіграли в захисті. Каноніри відповіли ударом Обамеянга після паса п’ятою Ремзі. До слова, Аарон наступного сезону виступатиме в Серії А за Ювентус.

Наприкінці першого тайму Ляказетт заробив, а потім сам виконав штрафний. І як! Француз невідпорно пробив зі стандарту. А ідеальним гол зробив Мерет, котрий сіпався на лінії просто у момент удару. Мінімальний крок праворуч за стінку – і м’яч гарнесенько ліг в оголений лівий кут. Це 3:0 для Арсенала. І Наполі тепер треба забивати 4 м’ячі. Завдання, ну, дуже складне, але чому б і не спробувати?

Овідіу Хацеган компенсував до першого тайму аж 4 хв! І команди навіть переграли цей час. Колашинац грубо зіграв проти Кальєхона, але румунський рефері порушення не побачив. Гравці Наполі намагалися пояснити арбітру, що він не правий. З цим команди і пішли на перерву.

Короткий підсумок першого тайму. Наполі, як і говорив Анчелотті, збирався грати у швидкісний футбол з вертикальними передачами. Але не все у господарів проходить. Також в Наполі дуже багато офсайдів. Арсенал виглядає солідніше. Найкращий епізод – суперштрафний Ляказетта.

Емері ще до перерви провів вимушену заміну. Ремзі потягнув задню поверхню стегна. А на поле вийшов екс-гравець Металурга і Шахтаря Генріх Мхітарян. Саме Генріх видав класний пас на Обамеянга на старті другого тайму, але нападник пробив просто в Алекса Мерета. Наполі великими силами пішов у наступ. Втрачати все одно було нічого. І команда Анчелотті забила. Але знову з офсайду.

Мілік мав гарний шанс. Був би хоч гол престижу. Але удар у польського нападника не вийшов. Наполі навіть взявся допомагати Монреаль. Начо пробив по своїх воротах – Чех на місці.

Гравці Наполі більше володіли м’ячем, але грали якось так безнадійно, ніби напередодні зробили командне фото з Дрейком. Зараз в Європі активно ходить легенда про прокляття, пов’язане з канадським репером.

Остання італійська команда в єврокубках безславно вилетіла з турніру. Арсенал переміг із загальним рахунком 3:0 і йде вперед за трофеєм та путівкою до Ліги Чемпіонів.