Нарвалися на стіну. Зірки Бенфіки тричі не забили з пенальті під час матчу. ВІДЕО

Бенфіка на нервах здобула перемогу (1:0) в матчі з останньою командою чемпіонату Португалії Шавішем.

Лісабонці протягом зустрічі тричі (!) не забили з одинадцятиметрової позначки і все через чудову гру Соузи. Спочатку, на 26-й хвилині, Ді Марія намагався з пенальті розвести голкіпера по кутах і слабко пробив, але воротар вирішив не гадати і реагував по удару, тому досить спокійно забрав м'яч до рук.

Феєрія Соузи продовжилася у другому таймі, коли голкіпер Шавеша відбив ще два одинадцятиметрові. На 63-й хвилині з позначки пробивав Кабрал – нападник Бенфіки завдав удару в лівий від себе кут, але воротар у стрибку відбив. Але після підказки VAR арбітр змусив повторно виконати пенальті (Соуза завчасно вийшов з лінії воріт). З другої спроби Кабрал пробив у той самий кут і голкіпер Шавеша знову потягнув.

На щастя для Бенфіки, вони таки зуміли забити на 68-й хвилині, коли Жуан Невеш після навісу зі штрафного переправив головою м'яч точно у кут воріт – 1:0.

Для Трубіна це ж черговий "сухий" матч у скарбничку.