Навіть фейл Едерсона не завадив. Ман Сіті впевнено перемагає Копенгаген у ЛЧ. ВІДЕО

Паралельно з матчем Лейпциг – Реал Мадрид, свій поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у Данії проводили Копенгаген та Манчестер Сіті.

Містяни повели у рахунку вже на 10-й хвилині. Фоден віддав розрізну передачу до штрафного майданчика суперника на Де Брюйне і бельгієць в дотик пробив точно у кут воріт – 0:1.

Підопічні Гвардіоли мали беззаперечну перевагу, але інтригу в матч вирішив додати Едерсон. На 34-й хвилині голкіпер Ман Сіті обрізався при передачі поблизу власних воріт і віддав пас на Ельюнуссі, гравець Копенгагена обробив передачу та пробив – удар на себе прийняв захисник. Утім, м'яч відлетів до Маттссона, який дальнім пострілом у дотик відправив його у сітку – 1:1.

Та вже на першій доданій до першого тайму хвилині англійський колектив повернув собі перевагу в рахунку. Де Брюйне зумів віддати передачу до штрафного майданчика на Сілву, який переграв голкіпера ударом у кут воріт – 1:2.

У другій половині зустрічі картина гри не змінилася. Манчестер Сіті тиснув і лише вдача та чудова гра голкіпера Копенгагена Грабари, який не дав у цей вечір забити Голанду, врятували данський колектив від розгрому.

Ман Сіті зумів забити ще раз у ворота Копенгагена вже у компенсований час. На 92-й хвилині Де Брюйне викотив під удар Фодену, який впевнено прошив воротаря – 1:3.

Тож, команда Гвардіоли впевнено здобуває перемогу і тепер має перевагу в два м'ячі перед матчем-відповіддю.