Навіть Роналду позаздрить! Розкішний гол бісіклетою в Румунії. ВІДЕО

У матчі другого румунського дивізіону зустрічалися команди Решица і Арад. Долю поєдинку вирішив фантастичний гол на 91-й хвилині.

До цього часу рахунок у матчі залишався нічийним 2:2. Але на першій доданій хвилині розкішним ударом в падінні через себе забив гравець Арада Ромаріо Мойсе.

Користувачі соцмереж вже активно порівнюють цей гол із результативним ударом Кріштіану Роналду у ворота Ювентуса в 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів. Також користувачі пишуть, що гол Ромаріо може претендувати на премію Пушкаша.

Хлопця, який забив вирішальний м’яч, не просто так назвали Ромаріо. Батько назвав його на честь легендарного бразильця. Другого сина у сім’ї назвали Антоніо — на честь Антоніо Конте. При цьому самого батька звати Беккенбауер. Як видно, у родині дуже люблять футбол, а Ромаріо забиває красиві м’ячі.