Навмисно злились? Іспанія за 5 хвилин програє Японії і виходить на Марокко, а не Хорватію. ВІДЕО

Неочікуваний результат зі скандальним присмаком...

Збірна Іспанії з перших хвилин взяла м'яч під свій контроль і досить швидко забила. На 11 хвилині зустрічі Аспілікуета подав з флангу на Морату, який переграв захисника і пробив повз голкіпера суперників Гонду – 0:1!

Навмисно злились? Іспанія за 5 хвилин програє Японії і виходить на Марокко, а не ХорватіюPhoto by Getty Images

Ще до пропущеного м'яча японці створили свій єдиний момент всього першого тайму. Бускетс обрізався біля власного штрафного майданчика, господарі довели м'яч до Іто, який з близької відстані, але гострого кута, пробив поруч зі стійкою Сімона.

Другий тайм розпочався приголомшливо!

Сімон і Бальде організували втрату біля штрафного майданчика Іспанії. Доан скористався таким подарунком і потужним ударом в ближній кут воріт голкіпера гостей рахунок зрівняв – 1:1!

У наступній атаці Доан прострілив на дальню стійку, Мітома не дав м'ячу вийти за межі поля і відпасував на Танаку, який переправив м'яч у порожні ворота іспанців – 2:1 на 53 хвилині!

До завершення матчу іспанці створили лише 1 момент – удар Ольмо, який Гонда потягнув.

Поразка іспанців зіграла їм на руку, адже таким чином команда Луїса Енріке викинула з турніру Німеччину і вийшла в плей-оф на Марокко, а не Хорватію.