Називають наступним Ярмоленком. За кордоном у захваті від українського футболіста

Український вінгер підкорює своєю грою серця фанів і не тільки.

Польський журналіст Пьотр Слонка у своєму Telegram-каналі поділився враженнями від гри Максима Хланя, який виступає за Лехію Гданськ у Першій лізі Польщі.

За його словами український вінгер має фантастичну техніку і вже переріс рівень чемпіонату. Також журналіст зазначає, що якщо футболіст продовжить у тому ж дусі, то скоро він стане наступним Андрієм Ярмоленком.

Максим Хлань Лехія ГданськФото: Getty images

Сьогодні я вперше побачив на стадіоні, як Максим Хлань грає в Лехії Гданськ. Він просто чарівник! Він найкращий гравець першої ліги. Я бачив багато гравців на стадіоні в Бельсько: Екстракляса, Чемпіонат світу U20. Але гравця з такою технікою тут, напевно, ще не було. Дриблінг, швидкість, маневреність. Рівень Максима вже вище Першої ліги і, можливо, навіть вищий Екстракляси. Потрібно ще кілька спокійних кроків вперед, і в Україні буде наступний Ярмоленко. Своєю грою Максим мені нагадує Андрія Ярмоленка. Це гравець, заради якого люди приходять на стадіони. Окрім чудової техніки, Максим володіє швидкістю та чудовим баченням поля. Він багато бачить і своєю поведінкою керує діями всієї команди. Крім того, що він чудовий гравець, він також дуже позитивна та відкрита людина. Він подобається вболівальникам клубу та журналістам – для них він зірка, скарб. Макс уже спілкується і жартує з усіма польською, що теж варто відзначити. Він зірковий гравець, це точно. Я тільки сподіваюся, що його відберуть до олімпійської збірної. Було б ганьбою і дурістю, якби гравець такої якості не поїхав до Парижа, – написав Слонка.

Нагадаємо, поточного сезону Хлань зіграв у 16-ти матчах за Лехію і відзначився 5-ма голами та 4-ма асистами. 

Читайте також: Полісся змінює тренера! Клуб може очолити іноземець, який очолював ТОПкоманди УПЛ

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також