Не Аталанта, а СК Дніпро-1. Шахтарю байдуже кого перемагати

Після звитяги в Італії у матчі з Аталантою, Шахтар жваво розпочав всій поєдинок проти СК Дніпро-1.

Гірники вже на 4 хвилині змусили капітулювати господарів Дніпро-Арени. Степаненко знайшов навісом Жуніора Мораєса, який не сильним, але влучним ударом у дальній кут вразив ворота Юрчука – 0:1.

Дніпряни спробували відповісти ударами Вакулка і Супряги, але Шахтар одразу ж зіграв набагато небезпечніше. Бондар з декількох метрів пробачив Дніпро-1, пробивши повз пустий кут воріт Юрчука після кутового. Схожим марнотратством відзначився і Мораєс, який після класної передачі від Додо не влучив по м’ячу з першої спроби, а з другої поцілив у лежачого захисника.

Чемпіони України активніше розпочали другу половину зустрічі. Мораєс міг оформлювати дубль, але після навісу зі стандарту із кута воротарського майданчика не влучив у ворота Дніпра-1.

Алан Патрік, якого хвалили за матч з Аталантою, зі штрафного перевірив пильність Юрчука – сейв голкіпера господарів.

Чергова непогана комбінація Гірників мала бути перервана захистом дніпрян, але Сафронов (саме він програв боротьбу Мораєсу у епізоді з першим голом) не зумів перехопити м’яч, а лише підправив його до ніким не прикритого Тайсона. Капітан донецької команди з близької відстані переграв Юрчука – 0:2.

Шахтар впевнено перемагає і з ідеальним результатом чекає на повернення своїх гравців після матчів збірних.