Не без нервів! Ярмоленко приносить Динамо перемогу над ЛНЗ. ВІДЕО

Біло-сині приймали на своєму полі черкаський клуб.

У неділю, 1 вересня, відбувся матч 5-го туру Української Прем'єр-ліги між командами Динамо Київ і ЛНЗ Черкаси.

Активно розпочали гру підопічні Олександра Шовковського. Вже на 22-й хвилині Ярмоленко реалізував пенальті, призначений за фол на Піхальонку – 1:0!

Гол придав сил киянам і вони частіше стали загрожувати воротам суперника. Ярмоленко міг оформлювати дубль, проте, лідер команди вдруге забив вже з офсайду.

На 32-й хвилині гості поєдинку мали свій момент, утім, Яшарі не вистачило точності при нанесені удару.

Подвоїти перевагу Динамо під завісу першого тайму міг Піхальонок, але м’яч пролетів віще воріт. У першій половині зустрічі динамівці домінували над суперником та більше загострювали гру, що відобразилося на рахунку на табло – 1:0.

Початок другого тайму ознаменувався дрібними фолами, жовтими картками та великою кількістю боротьби на полі – у гру увімкнувся ЛНЗ. На 63-й хвилині було дуже небезпечно біля володінь Кучеренка – Бражко прострілював метрів з 20 в правий нижній кут і воротар гостей опинився на місці.

Гарний шанс зрівняти рахунок черкаський клуб мав на 74-й хвилині. Пройшовши оборонців Динамо, Яшарі потужно пробив – м'яч пролетів поруч з лівою дев'яткою.

Наприкінці матчу ЛНЗ ледь не покарав киян за марнотратство. Однак, на щастя підопічних Шовковського Тимчик в останній момент врятував свою команду від пропущеного голу.

У підсумку, 1:0 – кияни мінімально переграють ЛНЗ у нервовому поєдинку.