Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі Марселя на домашній матч Ліги 1 з Монпельє.

Команда українця досить швидко пропустила. На 12 хвилині Норден завершив швидку контратаку гостей, яку класним ривком розігнав Хазрі – 0:1!

Підопічні Тудора забрали м'яч під власний контроль, але до реальної загрози справа дійшла лише під завершення першого тайму. На 42 хвилині захисник Монпельє Сахо рукою заблокував політ м'яча після удару Санчеса. Арбітр зустрічі Тома Леонар скористався допомогою VAR і призначив одинадцятиметровий удар. Пенальті впевнено реалізував Гендузі – 1:1!

Після перерви Марсель не зумів вирвати таку потрібну перемогу. Не допоміг господарям і Руслан Малиновський, якого тренер Олімпіка Тудор змінив на 76 хвилині. За даними порталу Whoscored, українець був одним із найкращих гравців господарів у цьому матчі. Оцінка Малиновського за гру – 6,9.

Не дотисли. Малиновський серед найкращих за оцінкою, але цього замало в матчі Ліги 1. ВІДЕОДані порталу Whoscored