Не дозволю грати з моїм іменем© Роналду різко відповів щодо повернення у Реал

Португалець написав розлогий коментар

Зірковий гравець Ювентуса Кріштіану Роналду відреагував у своєму Instagram на останні новини з приводу його майбутнього. Футболіст написав довгий пост, де, зокрема, йдеться про його можливе повернення у мадридський Реал.

Скрін Instagram

Той, хто мене знає, розуміє, наскільки я зосереджений на своїй роботі.

Менше розмов і більше діла – це мій девіз з самого початку моєї кар’єри. Однак з урахуванням всього, що було сказано і написано за останній час, я повинен викласти свою позицію.

Більше, ніж неповага до мене як до людини і як гравця, є легковажне освітлення мого майбутнього в ЗМІ – це неповага до всіх клубів, причетним до цих чуток, а також до їх гравців і персоналу.

Моя історія в Реалі написана. Словами і числами, трофеями і титулами, в записах і заголовках. Це знаходиться в музеї на стадіоні Бернабеу, а також в думках кожного фаната клубу.

Крім того, чого я досяг, я пам’ятаю, що за ці дев’ять років у мене були чудові стосунки, прихильність і повага з уболівальниками, які я зберігаю донині, і які я завжди буду зберігати. Я знаю, що справжні фанати Реала будуть і надалі зберігати мене в своїх серцях – і вони будуть в моєму.

Часто з’являлися новини, що пов’язують мене з переліком клубів у багатьох різних лігах, і ніхто не турбувався про те, щоби спробувати з’ясувати правду.

Я порушую своє мовчання, щоб сказати, що не можу дозволити людям продовжувати грати з моїм ім’ям.

Я, як і раніше, зосереджений на своїй кар’єрі і роботі, відданий справі і готовий до всіх викликів, з якими мені доводиться зустрічатися.

Все інше? Все інше – просто розмови, – написав Роналду

Читайте також: Він провів грандіозний матч© Де Дзербі розсипався в компліментах українцю за поєдинок з Монако

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також