Не можу достукатися до гравців© Вернидуб заговорив про можливе звільнення з Кривбаса

Головний тренер Кривбаса Юрій Вернидуб на пресконференції після матчу з Олександрією, в якому його команда поступилася 0:2, заговорив про можливість звільнення.

56-річний спеціаліст був засмучений результатами командами, яка цього сезону ще жодного разу не перемагала, і припустив, що, можливо, варто змінити тренера:

Вернидуб Кривбас звільненняФото ФК Кривбас

Це моя сьома післяматчева пресконференція цього сезону. І, знаєте, я вже сюди ходити не хочу. Нема бажання приходити та коментувати матч. Про що говорити… Якщо команда не може забити, не може виграти. Важко. Не можу це зрозуміти. У мене вже таке відчуття, що тут два варіанти, чому так. Певно, тут перший варіант – поганий тренер. Час щось змінювати у цьому житті. Всю команду не зміниш, може треба змінити тренера. От така пропозиція… Можливо, не заслуговую. Мені легше було їздити на фронт й там допомагати. А тут… Тут поки важко. Поки не можу зрозуміти, з чим це повʼязано. Щодо гри скажу, що ми нічим не поступалися. Поступилися тільки тим, що не забили. В першому таймі у суперника було два моменти – один вони забили. А от ми начебто володіли ініціативою, атакували, але не забили. У другому таймі знову привезли собі гол. Вибий ти мʼяча в аут, а гравець вибиває на кут поля. Йде подача: де перебувають два центральні захисники – незрозуміло. "Найвищий" гравець суперника Третьяков забиває мʼяч головою. Що тут розповідати… Прикро, але треба рухатися далі, життя триває. Треба усе обговорити із президентом, керівництвом клубу. У моїй практиці це вперше така ситуація, що не можу достукатися до гравців та дати необхідний результат. Тим паче, вже 7 турів минуло. У такому разі тренер має брати усю провину на себе. Відповідальний за результат я як головний тренер, – цитує Юрія Вернидуба офіційний сайт Кривбаса.

Після 7-ми турів Кривбас розмістився на 15-й сходинці в чемпіонаті України і має 3 очки.