Не очікував такого рішення клубу. Українець, який грав за збірну, шукає нову команду

Український гравець збирається змінити клуб.

Ігор Харатін в інтерв'ю порталу "Український футбол" розповів, що був здивований рішенням Легії не включати його до заявки на сезон у чемпіонаті Польщі. Тому гравець ухвалив рішення продовжити кар'єру в іншому місці і тепер він перебуває у пошуках нової команди.

Ігор Харатін шукає нову командуPhoto by Getty Images

Зараз я шукаю новий клуб. У Легії, напевно, я точно не залишуся. Ситуація досить складна і мало шансів щось змінити. Чи стало сюрпризом, що опинився поза заявкою Легії на сезон 2023/24? Так, я цього не очікував. Пройшов збори. Добре себе показав і відчував сили допомогти команді. Ми говорили з тренером. Легія перейшла на схему в 5 захисників. Тренерський штаб та керівництво ухвалили рішення про те, що я опинився поза заявкою.

Чому так? Проблема не стільки в тренері, як у зміні вектора керівництва. Легія за кілька останніх сезонів пройшла через масштабну перебудову. Успішно грала. В якийсь момент команду залишили багато гравців ‒ перед початком сезону 2021/22 прийшла група футболістів, непогано стартували у Лізі Європи двома перемогами над Лестером та Спартаком. Пішов спад в Екстраклясі. Команда не витягувала гри на два фронти. Почалися багато проблем. Один тренер прийшов, другий, третій. Ніхто нічого до купи не зміг зібрати.

Минулого сезону Харатін зіграв у 9-ти матчах за Легію і навіть одну зустріч провів за дубль команди. 

Нагадаємо, що гравець має досвід виступів за збірну України. У складі національної команди він відіграв у 4-х матчах.

Читайте також: ОФІЦІЙНО! Мессі став одноклубником Кривцова у Маямі

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також