Не поспішайте на Євро. Погана звістка для вболівальників

Уболівальникам, які планують потрапити на чемпіонат Європи 2020, можливо, доведеться дещо змінити свої плани.

Керівники топових європейських чемпіонатів можуть попросити про перенесення Євро-2020 через коронавірус. Відомий журналіст Нікола Скіра поінформував, що футбольна влада Італії готова розпочати розмови з УЄФА щодо перенесення чемпіонату Європи на пізніший термін. Можливо, на декілька тижнів, а можливо, і на наступний рік. Інформацію журналіста підтверджує і ESPN, додаючи, що Італію можуть підтримати й інші країни (Німеччина, Англія, Франція).

В УЄФА вже підрахували, що отримають на півтора мільярда євро менше прибутків, якщо проведуть турнір без глядачів. Перенесення Євро, навіть на декілька тижнів, повністю зруйнує календар інших змагань (наприклад, Ліги Націй, клубного Чемпіонату Світу).

Чому італійці можуть попросити перенести Євро? У вівторок 10-го березня футбольний сезон в Італії можуть призупинити чи взагалі — закінчити. На цьому наполягає міністр спорту Італії, а також Асоціація футболістів Італії. Таким чином, футболісти з Серії А можуть або не встигнути дограти чемпіонат, або матимуть майже 3 місяці “відпочинку” перед Євро.

Та у скрутному становищі можуть опинитися не тільки гравці чи організатори змагань. Вболівальникам доведеться переплановувати свої подорожі, а це — час та гроші.

Нагадаємо, Євро-2020 має відбутися з 12-го червня по 12-те липня у 12-ти містах Європи.

Читайте також: Це катастрофа. Футболу в Європі не буде?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також