Не стримав емоцій. Шевченко зі сльозами на очах розповів про війну в Україні англійцям

Про таке неможливо говорити без сліз.

Легенда збірної України Андрій Шевченко в інтерв'ю Джеймі Реднаппу розповів про жахи війни, яку розв'язала росія проти України. Під час розмови українець не зміг стримати емоцій і на його очах виступили сльози. Слова Шевченка наводить Daily Mail:

Я спав. Мені зателефонували. То була моя мама. Вона... [Шевченко у цей момент зупинився, щоби опанувати емоції – прим.ред ] Мені шкода... Це не просто... Вона сказала: "Війна почалася". Ми не могли повірити, що Росія піде на цей крок і розпочне війну. Ми були шоковані. Люди відчувають кожну бомбу, яка падає на землю, тому що будинок трясеться. Ось що таке зараз війна. Росіяни оточують місто і просто бомбардують. Вони не зупиняються. Це безжально. Це не дає українському народові шансів на гуманітарні коридори. Моя мати там. Моя сестра там. Мій дядько. Моя тітонька. Мій двоюрідний брат. Мої друзі – деякі на передовій. Вони стоять за нашу країну, за свободу, за наш вибір, за нашу гордість. Ми захищаємося. Ми боремося. Ми мусимо. У нас немає вибору. 

Шевченко Дейлі МейлPhoto by Andy Hooper/Daily Mail

Позиція президента Володимира Зеленського була дуже важливою. Він міг виїхати. Але чітко сказав, що залишиться і що ми повинні захищати нашу країну. Це об’єднало український народ. Він залишився з народом, ми не здамося. Коли ти бачиш людей на вулиці, які йдуть без зброї, щоб зупинити танк – це сильно. Ми будемо захищатися до кінця. Росії тут не раді. Я просто кажу правду. Правильний підхід – говорити правду. Мені дуже шкода журналістів, які гинуть. Ті, хто перебуває на передовій, намагаються розповісти світові правду, а їх вбивають. Джордан, мій старший син, пішов зі мною на протести в Лондоні. Він знає, що відбувається. Мені та моїй родині тяжко, але знаю, як важко людям в Україні, які постійно бояться за своє життя. Незалежності України лише 30 років. Коли я тільки почав грати у футбол, ми стали незалежними. З першого дня і дотепер я завжди пишався тим, що я українець, і хтось інший нам не може диктувати

Читайте також: Кричали, що брати, а виявились га*донами!© Тренер клубу Першої Ліги про рашистів

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також