Не залишили шансів румунам! Нідерланди перемагають кривдника збірної України. ВІДЕО

Збірна Румунії, яка фактично вибила Україну з Євро-2024, в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи грала з Нідерландами.

Нідерландці з перших хвилин почали тиснути на своїх суперників і на 20-й хвилині їм вдалося повести у рахунку.

Коді Гакпо отримав передачу на лівому фланзі, хитнув захисника і сильно пробив у ближній кут – голкіпер Румунії Флорін Ніце невдало зіграв на лінії і пропустив – 0:1.

На 26-й хвилині після подачі з кутового ледь не забив Де Врей. Захисник Нідерландів пробив головою, але м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Ще за декілька хвилин дуже небезпечно прострілював Думфріс на порожні ворота Депаю, але Дрегушин в останній момент у підкаті вибив м'яч на кутовий.

На 44-й хвилині супернагоду мав Чаві Сімонс. Він отримав пас на одинадцятиметровій позначці, але почав довго підробляти м'яч і пробив невдало.

По перерві домінація підопічних на футбольному полі продовжилася. На 58-й хвилині Вірджил ван Дейк пробивав головою після навісу з кутового і м'яч влучив у стійку.

На 63-й хвилині Гакпо зумів вдруге відправив м'яч у сітку воріт Румунії, але цього разу гол не зарахували через офсайд у футболіста.

Після цього Нідерланди ще декілька разів небезпечно пробивали по воротах, однак м'яч постійно проходив десь поруч із площиною воріт.

На 83-й хвилині збірна Нідерландів нарешті змогла дотиснути і забити вдруге. Гакпо продерся по лівому і викотив на порожні ворота Малену, який з декількох метрів відправив м'яч у сітку – 0:2.

Уже на 93-й хвилині Мален поставив масну крапку в зустрічі. Він розігнав швидку контратаку з власної половини поля, дійшов до штрафного майданчика і прошив Ніце – 0:3.

Збірна Нідерландів перемагає з рахунком 3:0 і спокійно проходить до чвертьфіналу Чемпіонату Європи.