Не залишили шансів супернику! Молодіжна збірна перемогла у шостій грі поспіль. ВІДЕО

У вівторок, 26 березня, молодіжна збірна України у Баку провела 6-й матч відбору на Євро-2025 проти збірної Азербайджану.

Українці здобули перемоги у всіх попередніх матчах. Підопічні Унаї Мельгоси у перших п'яти турах здолали Північну Ірландію (1:0), Люксембург (3:0, 4:0), Англію (3:2) та Азербайджан (1:0).

Активно команди розпочали гру. В цілому, українці контролювали хід поєдинку, довго пристрілюючись до воріт. Справа до відкриття рахунку дійшла на 25-й хвилині, хоча забивати могли раніше. Після прострільної передачі з правого флангу від Крупського Яцик першим опинився на м’ячі, який не залишив жодного шансу голкіперу суперників – 1:0.

На 32-й хвилині робота з’явилася для Нещерета – Руслан вибіг з воріт та парирував удар від Ахундзаде!

Шанс забити мав Батагов, який підключився до атаки і після передачі Волошина пробив по воротах, але м’яч опинився у руках голкіпера.

На 40-й хвилині Очеретько подвоїв перевагу українців. Брагару філігранним пасом вивів партнера по команді у вільну зону, а Олег, обігравши двох захисників, пробив у правий кут – 2:0! Тож, на перерву підопічні Мельгоси пішли з комфортним рахунком.

На початку другого тайму українці забили ще. Очеретько вивів Рубчинського на ударну позицію, а той розстріляв ворота суперника, довівши рахунок до розгромного – 3:0.

Забивши три м'ячі, молодіжна збірна України продовжила йти вперед, загострюючи гру. Ближче до завершення поєдинку команди знизили темп гри і рахунок залишився незмінним.

3:0 – команда Унаї Мельгоси продовжує переможну серію.