Не змогли без Зінченка. Ліверпуль перемагає Ман Сіті з Голандом у Суперкубку Англії. ВІДЕО

У матчі за Суперкубок Англії зійшлися переможець Кубка Ліверпуль та переможець АПЛ Манчестер Сіті.

Обидві команди дуже активно розпочали поєдинок. Першу гольову нагоду на 3-й хвилині мав Салах. Єгиптянин дістав м’яч на правому фланзі, обігравши Канселу, увійшов до штрафного майданчика і з близької відстані пробив у ближній кут, але влучив у сітку із зовнішнього боку воріт.

На цей момент Ман Сіті відповів за декілька хвилин ударом Кевіна Де Брюйне. Але м’яч рикошетом від Ван Дейка пролетів поруч зі стійкою.

На 21-й хвилині зустрічі Ліверпуль після розкішного удару Александера-Арнольда повів у рахунку. Салах викотив під удар правому захисникові мерсисайдців і той в дотик пробив із-за меж штрафної зони. М’яч влучив у стійку і залетів у сітку воріт – 1:0.

Близьким до того, щоби зрівняти рахунок, був Голанд. Норвежець отримав передачу з флангу, корпусом відтіснив Робертсона у штрафному майданчику і завдав удару з лівої ноги. На щастя для Ліверпуля, м’яч полетів по центру воріт і Адріан зумів відбити перед собою.

На старті другого тайму ледь не зрівняв рахунок Марез. Після закидання від Родрі алжирець прийняв м’яч на груди біля лицьової лінії, прибрав захисника, але ось з ударом у нього не вийшло. З декількох метрів футболіст пробив слабко і ще й просто у голкіпера Ліверпуля.

На 59-й хвилині Юрген Клопп вирішив вдатися до замін і випустив новачка клубу Дарвіна Нуньєса, якого Ліверпуль придбав цього літа за чималі кошти. І ця заміна ледь одразу не спрацювала. На 64-й хвилині екснападник Бенфіки виходив віч-на-віч з Едерсоном і Ман Сіті врятувала лише самовіддана і своєчасна гра голкіпера містян, який змістився до гравця Ліверпуля і обличчям відбив м’яч.

Натомість заміна спрацювала у Гвардіоли. І в середині другого тайму Манчестер Сіті нарешті зумів зрівняти рахунок. Де Брюйне виконав подачу до штрафного майданчика на Фодена, який злету з меж штрафної зони пробив по воротах. Адріан відбив перед собою, але зафіксувати м’яч не зумів і його вибив усе той же Фоден. Першим на добиванні опинився новачок Манчестер Сіті Хуліан Альварес, який з’явився на заміну по ходу другого тайму. Він у дотик переправив м’яч у сітку воріт – 1:1.

Здавалося, що Ман Сіті зумів обернути хід матчу на свою користь, але на 82-й хвилині головний арбітр зустрічі призначив пенальті у ворота містян. Нуньєс пробивав головою по воротах і м’яч влучив у руку Рубену Діашу – без сумнівів одинадцятиметровий. До удару підійшов Салах. Лідер Ліверпуля впевнено реалізував спробу: сильно низом у кут воріт – 2:1.

Крапку у зустрічі поставив Нуньєс. На 4 компенсованій до основного часу хвилині нападник Ліверпуля після скидання від партнера по команді ударом головою прошив Едерсона – 3:1.

Уже на останній доданій хвилині міг відзначатися Голанд, але нападник Ман Сіті з декількох метрів примудрився влучити у поперечку.

Тож, новачок Ліверпуля Дарвін Нуньєс у своєму дебютному офіційному матчі приносить мерсидсайдцям перемогу у Суперкубку Англії.