Неймовірна розв'язка. Марсель дивом втратив перемогу після заміни Малиновського. ВІДЕО

Марсельці в меншості мали всі шанси здобути 3 очки.

У рамках 27 туру Ліги 1 Марсель Малиновського приймав на Велодромі Страсбур Едуарда Соболя.

Гості активніше розпочали зустріч і вже на 4-й хвилині загрожували воротам Пау Лопеса. Іспанець завадив відзначитись Діалло, не без труднощів забравши м’яч.

На 12-й хвилині після швидкої контратаки Сансон з меж штрафного майданчика двічі пробивав по воротах колишнього клубу – обидві його спроби були заблоковані захисниками.

Лише 18 хвилина принесла перший удар Марселя в матчі. Після спроби Малиновського м’яч пролетів вище воріт. Гості відповіли своїм моментом дуже швидко – Делен вийшов віч-на-віч з Лопесом, але пробив повз дальню стійку воріт господарів.

Удар по команді Тудора прийшов звідти, де на нього не очікували. На 29 хвилині Балерді сфолив на Діалло, завадивши тому вийти віч-на-віч з Лопесом – вилучення.

В цілому, гості виглядали гостріше в атаці. Доволі жвавий перший тайм закінчився без забитих м’ячів.

На 49-й хвилині господарі вийшли вперед не без допомоги Малиновського. Гості сфолили на Санчесі перед штрафним майданчиком. Українець зі штрафного потужно пробив низом – Селс зумів відбити, але перед собою, а першим на добиванні опинився Мбемба – 1:0.

На 76-й хвилині Марсель подвоїв перевагу. Алексіс Санчес заробив та самостійно реалізував одинадцятиметровий – 2:0.

За такого рахунку Ігор Тудор вирішив поберегти своїх основних гравців і замінив Малиновського та Санчеса. І це зіграло з господарями злий жарт.

На 88 хвилині півзахисник Страсбура Жан-Юд Аолу замкнув передачу з кутового та відквитав один м'яч – 2:1. А вже за хвилину все той же Аолу неймовірним дальнім ударом злету зрівняв рахунок – 2:2.

На 91-й хвилині Аолу міг стати справжнім супергероєм своєї команди, але його удар з близької відстані парирував Лопес. Сенсаційна нічия в гостросюжетному матчі.

Український лівий оборонець Страсбура Едуард Соболь з’явився на поле на 67-й хвилині. На 83-й хвилині він отримав жовту картку за симуляцію. Статистичний портал WhoScored оцінив виступ Малиновського в 7,5 балів, Соболя – в 6,0.