Неймовірний камбек. Зоря на останніх хвилинах вириває перемогу в Металіста. ВІДЕО

Першу половину поєдинку Зоря – Металіст можна сміливо називати таймом імені Ореста Костика. Голкіпер харківскього клубу став найпомітнішою дієвою особою стартових 45-ти хвилин гри завдяки своїм сейвам.

Воротар гостей декілька разів урятував свою команду. Найепічніший епізод трапився на 41 хвилині, коли Батагов з меж воротарського майданчика пробив точно в Костика. Голкіпера Металіста варто відзначити за вибір позиції і сейв ногою.

Був ще один дуже цікавий момент. Русин після подачі з флангу цілив у ближній кут воріт Костика, але на шляху м'яча став захисник гостей Романюк. Гравець харківської команди зіграв рукою, але арбітр зустрічі проігнорував незаконний рух футболіста.

Другий тайм розпочався з обміну небезпечними ударами. Спочатку Чурко ударом зі штрафного перевірив на міцність поперечку воріт Металіста, а згодом Мацапурі довелося рятувати свою команду після хорошого удару Танковського.

Гості отримали ще один супершанс на 58 хвилині. Імереков у власному штрафному майданчику потягнув за футболку Підлепенця і арбітр законно вказав на одинадцятиметрову позначку. Сам постраждалий упевнено переграв Мацапуру – 0:1!

Зоря повернула м'яч під свій контроль і з новими силами кинулася в атаку. Це принесло результат на 72 хвилині. Чурко після навісу з флангу влучним ударом головою не залишив шансів Костику – 1:1.

Тішилися гсоподарі недовго. За хвилину Металіст ще раз приголомшив луганців. Панасенко наважився на дальній удар і поцілив у дев'ятку воріт Зорі – 1:2!

Луганці не здавалися і доля їх винагородила. На 89 хвилині Мишньов скористався падінням захисника Металіста і з меж штрафного майданчика пробив точно у ближній кут воріт гостей – 2:2!

Але і це ще було не все. На останніх секундах компенсованого до другого тайму часу Євген Шахов підкоригував удар Батагова, який відгукнувся на подачу з кутового, і вирвав перемогу для Зорі – 3:2!

Команда ван Лювена у непростому матчі долає харківський Металіст.