Неймовірний Зінченко. Арсенал з українцем вириває перемогу в Ман Юнайтед. ВІДЕО

Лондонський клуб краще розпочав домашній матч, але першими забили гості. Свою неймовірну форму продемоснтрував Маркус Рашфорд, який заби свій 8 гол в останніх 9 матчах за команду Тен Хага. Англійському таланту вдався класний дальній удар в ближній кут воріт Рамсдейла – 0:1 на 17 хвилині.

Господарів цей гол не знітив і вони досить швидко зрівняли рахунок. На 24 хвилині Зінченко започаткував атаку, яку свом пасом на Джаку продовжив Едегор, а навіс швейцарця влучним ударом головою замкнув Нкетіа – 1:1!

Манчестер Юнайтед ще раз міг вийти вперед завдяки дальньому удару, але спробу Мактомінея Рамсдейл своїм сейвом нейтралізував.

Після перерви Арсенал теж показав, що має серед своїх козирів дальні удари. На 53 хвилині Сака, розхитавши Еріксена, пробив точно у дальній кут воріт Де Хеа – 2:1!

Проте тішилися господарі недовго. За 6 хвилин Лісандро Мартінес скористався помилкою Томіясу та Рамсдейла і ударом головою зрівняв рахунок – 2:2!

Підопічні Артети не засмутилися і продовжили тиснути на манчестерських гостей. На 90 хвилині Зінченко з флангу прострілив під удар Едегору, який пробив у напрямку Нкетіа. Форвард Арсенала підправив м'яч у сітку воріт Де Хеа – 3:2!

Арсенал у непростому матчі вириває заслужену перемогу!